کسب رتبه اول سال 1402 در گروه واحدهای فناور برتر در جشن سپاس مراکز رشد فناوری

برگزاری آیین جشن پایان دوره مراکز رشد فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و تقدیر از واحدهای فناور برتر

آیین جشن پایان دوره مراکز رشد فناوری و تقدیر از واحدهای فناور برتر《جشن سپاس》با حضور قاسم مصلحی رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان چهارشنبه ۱۳ تیرماه در سالن اجتماعات سروش برگزار شد.

در این جشن واحدهای فناوری شامل هسته برتر در دوره رشد مقدماتی؛ شرکت‌های برتر مراکز رشد فناور شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بر اساس امتیاز ارزیابی سالانه در سال 1402 و شرکت‌های فناور برتر مستقر در پارک علم و فناوری شیخ‌بهایی و منتخبین برتر در ارائه خدمات به شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان مورد تقدیر قرار گرفتند.

برگزیدگان این دوره عبارتند از:

   •شرکت‌های برتر مراکز رشد فناوری شهرک در گروه کمتر از یک سال استقرار-۱۴۰۲

دو شرکت  «مدیریت صنعت»   و  «تجارت ماهور»   با زمینه فعالیت اتوماسیون و ابزار دقیق و «شرکت لجستیک هوشمندپارس» با زمینه فعالیت فناوری اطلاعات و ارتباطات بعنوان شرکت‌های برتر مراکز رشد فناوری شهرک در گروه کمتر از یک سال استقرار-۱۴۰۲ بودند.

   •شرکت‌های  برتر مراکز رشد فناوری شهرک در گروه بین یک تا دو سال استقرار

دو شرکت «پایدار کشت‌هوش‌ خاورمیانه» فعال در زمینه مهندسی کشاورزی و «شرکت فناوران لیزر سپاهان» فعال در زمینه اپتیک و لیزر بعنوان شرکت‌های برتر مراکز رشد فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در گروه بین یک تا دو سال استقرار قرار داشتند.

   •شرکت‌های  برتر مراکز رشد فناوری شهرک در گروه بیش از دو سال استقرار

دو شرکت «فناور فرتاک اسپادانا» و  شرکت مهندسی داده «ایماژ رایان» بعنوان شرکت‌های  برتر مراکز رشد فناوری شهرک در گروه بیش از دو سال استقرار بودند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X

    دریافت مشاوره رایگان کشت/آبیاری