حضور پایدار کشت هوش خاورمیانه در نمایشگاه آبادایران

نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت زدا (آبادیران) با هدف کمک به توسعه مناطق محروم کشور، از طریق معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فن­آور در توسعه بازار و تسهیل خرید کالا و خدمات‌ این شرکت ها جهت محرومیت‌زدایی با مشارکت “بنیاد مستضعان” ، “کمیته امداد امام خمینی” و ستاد اجرایی فرمان امام” از بیست و سوم تا بیست و پنجم خرداد ماه در محل مصلای امام خمینی تهران برگزار گردید.

به گفته دکتر رضا اسدی فرد، رئیس نمایشگاه، یکی از اهداف مهم این نمایشگاه توانمندسازی ساکنان مناطق کمتر برخوردار به لحاظ اشتغال و ایجاد درآمد است. وی عنوان داشته است که 300 شرکت دانش ­بنیان فعال در حوزه ­های مسکن و زیرساخت، کشاورزی و شیلات، اشتغال، سلامت و بهداشت و حوزه فناوری نرم آموزشی از میان بیش از 600 شرکت، واجد شرایط حضور در نمایشگاه تشخیص داده شدند.

شرکت پایدار کشت هوش خاورمیانه به عنوان یک شرکت دانش بنیان، با معرفی سامانه باباحیدر و خدمات مرتبط با هوشمندسازی آبیاری و کشاورزی دقیق و هوشمندانه در حوزه کشاورزی  این نمایشگاه حضور داشت.

کشاورزی سنتی و عدم کارآمدی آن در شرایط تغییرات اقلیمی، منجر به افزایش محرومیت در روستاها و افزایش مهاجرت روستانشینان شده است. ما ادعا داریم سریع ترین و ایمن ترین راه حل محرومیت زدایی؛ افزایش بهره روی آب و انجام کشاورزی دقیق است.

سامانه مدیریت هوشمندانه آبیاری باباحیدر، یک وب اپلیکیشن برخط تعاملی گفتگو با کشاورز جهت تعیین نیاز آبیاری طی دوره رشد گیاه است که با افزایش تولید و سود کشاورزان در نهایت منجر به کاهش محرومیت در روستاها می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X

    دریافت مشاوره رایگان کشت/آبیاری