نخستین نمایشگاه ملی فن آوری و نوآوری (فن نما)  

 

نمایشگاه فن‌نما، یکی از بزرگترین رویدادهای فناوری و نوآوری کشور است که از دهم تا دوازدهم مهرماه ۱۴۰۲ در شهر اصفهان برگزار شد. بیش از 80 شرکت دانش‌بنیان و 10 صنعت بزرگ در فضایی به وسعت هفت هزار متر مربع حضوری فعال داشتند. همچنین صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان و کارخانه نوآوری هم‌آوا  جهت تسهیل ارتباط با سرمایه‌گذاران و تامین مالی؛ دانشگاه‌های برتر استان و هسته‌های فناوری زیرمجموعه‌های آنها و رسانه‌های فعال در حوزه‌ فناوری و مدیریت شهری نیز در این نمایشگاه شرکت داشتند.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، روایت کارآمدی زنجیره نوآوری و فناوری در ایران و جذب شهروندان به‌واسطه رویدادهای جانبی و افزایش علاقه در آن‌ها و همچنین امیدآفرینی میان جوانان بود.

شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، در ۹ حوزه از جمله محیط‌ زیست، هوشمندسازی، ساختمان و صنایع وابسته، نفت‌ و گاز و پتروشیمی، نوآوری و صنایع خلاق، فولاد، کشاورزی و امنیت غذایی، سلامت و فناوری زیستی و ماشین‌سازی از سراسر کشور به معرفی خدمات و محصولات خود پرداختند.

این نمایشگاه همزمان با آخرین روز پنجمین دوره جایزه بین‌المللی مصطفی (ص) در اصفهان آغاز به‌کار کرد.

شرکت پایدار کشت هوش خاورمیانه به عنوان شرکت دانش بنیان پیشرو در زمینه‌ی «محیط زیست و آب» به دعوت دانشگاه صنعتی اصفهان و اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان همراه با تیم توانمند خود در غرفه‌­های این دو نهاد حضور یافت و به معرفی و تبیین راهکارهای نوآورانه خود در زمینه مدیریت آبیاری هوشمند پرداخت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X

    دریافت مشاوره رایگان کشت/آبیاری