حضور شرکت در نمایشگاه دستاوردهای 57 شرکت فناور و دانش‌بنیان استان اصفهان

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان یکی از زیرمجموعه های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که نخستین موسس مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در کشور محسوب می شود و با هدف حمایت از ایجاد و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و تولید ثروت از علم راه‌اندازی شده است. این شهرک فعالیت اجرایی خود را از سال ۱۳۸۰ و با راه‌اندازی نخستین مرکز رشد آغاز نموده است.

هم اکنون بیش از 7860 نفر از نخبگان، متخصصین و اساتید دانشگاه در رشته‌های مختلف فنی و علمی و در قالب بیش از ۶۱۰ شرکت در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند.

آیت‌الله ابراهیم رئیسی، به همراه سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری بعدازظهر پنجشنبه 26 خرداد و در جریان بیست و پنجمین سفر استانی رئیس جمهور به اصفهان از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید رئیس جمهور با اشاره به شعار سال مبنی بر «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین» اظهار داشت: جلوه‌ای از شعار سال جاری در مجموعه شهرک‌های دانش بنیان اصفهان است، با توجه به اینکه متخصصان و آینده سازان در این مجموعه حضور دارند، علاوه بر آموزش اشتغال آنها را تضمین می‌کنید که مهاجرت معکوس شود و امید در دل جوانان بیاید و زمینه اشتغال فراهم شود.

شرکت پایدار کشت هوش خاورمیانه به عنوان یک شرکت دانش بنیان و مبتکر روش های هوشمندسازی آبیاری در راستای محرومیت زدایی و اشتغال آفرینی در روستاها، در این نمایشگاه حضور داشت.

دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فن‌آوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان نیز از غرفه شرکت پایدار کشت هوش خاورمیانه دیدن کردند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X

    دریافت مشاوره رایگان کشت/آبیاری