انتخاب به عنوان نامزد نهایی در هفدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

هفدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی با حضور فعالان عرصه فناوری و نوآوری ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت‌ماه مقارن با ایام بزرگداشت دانشمند بزرگ جهان اسلام شیخ بهایی و روز ملی کارآفرینی، توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در مهمانسرای تاریخی عباسی اصفهان برگزار گردید. این جشنواره خلاق و پویا، جامع ترین و قدیمی ترین رویداد فن آفرینی و فناوری کشور بوده و در ادوار گذشته نیز به طور جدی پیگیری شده است. به گفته دبیر این جشنواره مفاهیمی همچون کارآفرینی، فن آفرینی و جذب سرمایه گذار از این جشنواره به زیست بوم نوآوری کشور وارد شده اند.

این جشنواره با با هدف شناخت فرصت های سرمایه گذاری و با تمرکز بر ایجاد ارتباط میان فن آفرینان و سرمایه گذاران، همچنین شناسایی چالش ها و استراتژی های رشد کسب و کارها، توسعه بازار، شناسایی و معرفی مهارت های ارتباطی در بازار کار جهانی و معرفی فناوری های روز و و کلان‌روندها در صنایع تاثیرگذار کشور برگزار گردید.  

«فناوری‌های نوظهور و آینده‌نگر»، «فناوری‌های صنعت‌ساز»، «رفع نیاز صنعت در دوران تحریم»، «صنایع نفت، گاز و پتروشیمی»، «محیط زیست، آلودگی هوا، آب و انرژی، مدیریت منابع آب»، «نیازهای صنعت دارو، مهندسی پزشکی»، «فناوری‌های نرم، هویت‌ساز و صنایع خلاق»، «زیست فناوری، نانو، کشاورزی و صنایع غذایی» و «صنایع IT، ICT و هوش مصنوعی» محورهای این دوره از جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی را تشکیل می‌دادند.

شرکت پایدار کشت هوش خاورمیانه به عنوان یک شرکت دانش بنیان و مبتکر روش های هوشمندسازی آبیاری با معرفی سامانه مدیریت هوشمندانه آبیاری باباحیدر جزو کاندیداهای نهایی  بخش مسابقه­ای فن ­آفرینی و تجاری ­سازی فناوری شرکت­های نوپا این جشنواره بود.

گزارش ویدیویی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X

    دریافت مشاوره رایگان کشت/آبیاری